Home Galeria Bierzmowanie w Kościele pw. Nawiedzenia NMP w Lubszy. By Dawid Tymków 2 lata Ago Udostępnij na FacebookUdostępnij na Whatsapp Mszy Świętej celebrował J.E. O. Bp Jacek Kiciński CMF, biskup pomocniczy wrocławski. Categories: Galeria, Ogłoszenia duszpasterskie Related Content XII NIEDZIELA ZWYKŁA By Dawid Tymków 21/06/2026 XI NIEDZIELA ZWYKŁA By Dawid Tymków 14/06/2026 X NIEDZIELA ZWYKŁA By Dawid Tymków 07/06/2026 UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTRZEJ - ODPUST PARAFIALNY By Dawid Tymków 31/05/2026 Foto: Zakończenie II Synodu Archidiecezji Wrocławskiej 24.05.2026 By Dawid Tymków 24/05/2026